Czym się zajmujemy

Firma Auto Szwajcaria zajmuje się sprowadzaniem pojazdów, motocykli oraz rowerów ze Szwajcarii.

Pojazdy przez nas sprowadzane zawsze posiadają wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji w Polsce.  Samochody które przywozimy do kraju w większości posiadają wysokie bądź najwyższe dostępne wyposażenie, co zdecydowanie zwiększa komfort jazdy. Zgrany zespół pozwala na rzetelne wytyczenie przeszłości auta - a pewność zakupu w Szwajcarii  dyskwalifikuje częste niedomówienia które są plagą obecnych handlarzy. 

W trosce o klienta na każdy pojazd udzielamy gwarancji

Oferujemy wiele opcji finansowania Twojego pojazdu oraz różnorodne formy leasingu. Mamy nadzieję, że Twój następny zakup lub leasing auta, będzie operacją wygodną. Na wszystkie sprowadzane pojazdy ze Szwajcarii wystawiamy pełne faktury VAT 23%.

 

 

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby zajmujące się handlem używanymi samochodami i motorami. Mamy dostęp do pełnej palety licytacji Szwajcarskich firm ubezpieczniowych. Wyróżniamy się  spośród innych firm oferujących takie usługi możliwością zapewnienia pełnego serwisu po zakupowego

 

 

Jak działamy 

Transport pojazdów na terenie Szwajcarii

Wylicytowany pojazd trzeba odebrać od ubezpieczyciela, za każdym razem jest to inny adres, gdyż uszkodzone samochody są holowane na place przez lokalne warsztaty wspołpracujące z ubezpieczalnią. Następnie firma Szwajcarska z którą współpracujemy je stamtąd odbiera i przewozi na własny plac w Szwajcarii. Koszt transportu i postoju na  placu w Szwajcarii do momentu transportu do Polski jest liczony ryczałtem - 300 CHF. Uwaga! dotyczy pojazdów o masie do 1800 kg. W przypadku cięższych pojazdów prosimy o kontakt.

 

Transport pojazdów do Polski

Kolejny etap to transport do Polski, na dzień dzisiejszy jest to koszt 1500 zł za jeden pojazd do województwa małopolskiego - do naszej siedziby. Uwaga! dotyczy pojazdów o masie do 1800 kg. W przypadku cięższych pojazdów prosimy o kontakt. Stąd mogą Państwo odebrać samochód we własnym zakresie, jak i na życzenie możemy go zawieźć w każde miejsce w Polsce własnym transportem za promocyjną stawkę - na terenie Polski dysponujemy transportem ciężarowym pozwalającym przewieźć 4 samochody jednocześnie lub też popularnymi auto lawetami.

 

 

Kontakt

 

AUTOSZWAJCARIA

ul. Topolowa 1

32-540 Trzebinia Bolęcin

 

Telefony:

przedstawiciel handlowy: 607999406

transport : 792566006, 507077479            

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bezpośredni kontakt do współpracującej z nami osoby zajmującej się obsługą finansową:

Paweł Nazim tel. 508778300   E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.